Hiszpania, medal na pamiątkę zajęcia Bilbao, 1836

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 21:58:40
309870
Opis: Hiszpania - Izabela II (1833–1868), medal na pamiątkę zajęcia Bilbao, 1836, Aw: Izabela i Maria Krystyna (regentka) stojące na wzniesieniu z widokiem na Bilbao, na dole sygnatura V. F., z lewej LEVEQUE, Rw: LAUROS / Á LAS BANDERAS / DE / ISABEL II / LAGRIMAS / Á LA SANGRE / DERRAMANDA, A LA INVICTA BILBAO - 25 DE DICEMBRE DE 1856
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 41.1 mm, 27.41 g, niewielkie uderzenia przy krawędzi

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 144

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  55 zł
6)  48 zł
7)  46 zł