Belgia, Abraham Ortelius, XIX w.

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 21:58:00
309869
Opis: Belgia, Abraham Ortelius, XIX w., Aw: Popiersie Abrahama Orteliusa w lewo, na dole sygnatura JOUVENEL, ABRAHAM ORTELIUS, NÉ A ANVERS - EN 1527 MORT EN 1598, Rw: Napis w 16 wersach
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 47.0 mm, 47.20 g, patyna, dwa uderzenia przy krawędzi rewersu

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 113

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  48 zł
6)  46 zł