Zakończenie: 15-10-2020 20:00 ÷ 22:02
Szwecja, talar, 1632
306897
odmiana z datą z boków obręczy tarczy | III/IV |
1 350 zł szac. 1 000 zł 400 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Szwecja, 50 koron, 1975
309838
Reforma konstytucji | I/I- |
85 zł szac. 80 zł 148 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Węgry, 3 krajcary, 1695
310580
| III/III- |
75 zł szac. 30 zł 175 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Węgry, 3 krajcary, 1696 C-M
310595
| III/III- |
65 zł szac. 30 zł 223 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Belgia, Abraham Ortelius, XIX w.
309869
Aw: Popiersie Abrahama Orteliusa w lewo, na dole sygnatur... | II |
100 zł szac. 75 zł 121 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Francja, Traktat paryski, 1856
309906
Aw: Głowa Napoleona III w lewo, na dole sygnatura A.BOVY,... | III/III+ |
410 zł szac. 150 zł 579 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 200. rocznica urodzin Tadeusza Kościuszki, 1946
310658
Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki w prawo, na odcięciu ra... | II- |
150 zł szac. 60 zł 167 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Persja (Iran), 1/4 pahlavi, AH 1349 (1970 AD)
310629
| I |
540 zł szac. 500 zł 493 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 5 dolarów, 1891 CC
310550
typ Liberty Head, z motto na rewersie | II- |
2 800 zł szac. 3 000 zł 486 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1925
310631
900. rocznica koronacji Bolesława Chrobrego | I |
3 300 zł szac. 3 000 zł 363 wyświetleń |
7 | zakończona |