Polska, 200. rocznica urodzin Tadeusza Kościuszki, 1946

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 22:00:20
310658
Opis: Polska - medale Polonii po II Wojnie światowej, 200. rocznica urodzin Tadeusza Kościuszki, 1946, Nowy Jork, Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura, TADEUSZ KOŚCIUSZKO; Rw: Orzeł nad którym czapka Maciejówka w tle skrzyżowane kosy, RACŁAWICE - SARATOGA - MACIEJOWICE - WEST POINT / POLAND - AMERICA - POLAND - AMERICA, wokół wieniec na którym BICENTENARY OF BIRTH, "HE WAS AS PURE A SON OF LIBERTY AS I HAVE EVER KNOWN AND OF THAT LIBERTY WHICH IS TO GO TO ALL - AND NOT TO THE FEW OR / NOT THE RICH ALONE", na obrzeżu nabite MEDALLIC ART CO NY. BRONZE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 63.4 mm, 100.48 g
Literatura: Brzezicki 10

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 162

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  44 zł
6)  36 zł