Szwecja, 50 koron, 1975

Szwecja, 50 koron, 1975

Szwecja, 50 koron, 1975

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 21:55:40
309838
Opis: Szwecja - Karol XVI Gustaw od 1973, 50 koron, 1975, Eskilstuna, Reforma konstytucji
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 27.01 g, pięknie zachowane, patyna
Literatura: SM 1, KM 848

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 134

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  50 zł
6)  48 zł