Zakończenie: 01-10-2020 20:00 ÷ 22:49
Polska, medal nagrodowy dla tenisistów, 1927
309740
Aw: Tenisista uderzający piłkę forhendem, Rw: W wieńcu, w... | III |
130 zł szac. 70 zł 69 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal Żołnierze Rzeczypospolitej - Semper Fidelis, 1982
307285
Aw: Herb papieski, wyżej KRÓLOWO POLSKI / WSPOMOAGAJ JANA... | I |
70 zł szac. 60 zł 112 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN - Stanisław Leszczyński, 1983
307019
Aw: Półpostać króla w prawo, DG • STANISLAUS • I • - • RE... | I |
34 zł szac. 50 zł 163 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal Sztab Generalny WP, 1998
307289
Aw: Orzeł na tle trofeów, z lewej PRO. J. MACYSZYN / WYK ... | I |
26 zł szac. 40 zł 192 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal Grób Nieznanego Żołnierza, 1998
307288
Aw: Arkady, w tle których Orzeł, niżej 2 LISTOPADA 1925 -... | I |
32 zł szac. 50 zł 118 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 90 lat produkcji Ursusa, 1983
306883
Aw: W okręgu stary ciągnik z napisem URSUS, wokół głowy r... | I |
30 zł szac. 50 zł 136 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTTK Chełm – Stanisław August Poniatowski, 1985
307020
Aw: Głowa włady w prawo, STANISŁAW AUGUST PONIATOWSKI 176... | I |
36 zł szac. 60 zł 117 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal za zasługi dla służby topograficznej, 1995
307284
Aw: Orzeł wojskowy, astrolabium i gałązka dębu, ZA ZASŁUG... | I |
48 zł szac. 80 zł 73 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal "Wybitnemu absolwentowi Politechnika Wrocławska", 1977
305543
niesygnowany, projektu Witolsa Korskiego; Aw: Na cieniowa... | I |
— start 30 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal pamięci Polaków ofiar stalinowskich represji, 1988
307025
Aw: Kontur przedwojennej Polski na którym Orzeł, z prawej... | I |
— start 30 zł 89 wyświetleń |
0 | zakończona |