Polska, medal "Wybitnemu absolwentowi Politechnika Wrocławska", 1977

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 21-09-2020 18:00
Zakończenie: 01-10-2020 22:37:20
Polska, medal

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 22:37:20
305543
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal "Wybitnemu absolwentowi Politechnika Wrocławska", 1977, niesygnowany, projektu Witolsa Korskiego; Aw: Na cieniowanym tle gałązka laurowa ze stążką, WYBITNEMU ABSOLWENTOWI / POLITECHNIKA WROCŁAWSKA, Rw: Na fakturowanym tle proporzec, w którym symbole różnych dyscyplin naukowych
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 69.8 mm, nakład 200 sztuk
Literatura: Paszkowycz 47/77, MMP 380

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 40