Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 03-08-2020 18:00
Zakończenie: 13-08-2020 20:00 ÷ 22:41
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, 100.000 marek polskich, 30.08.1923
Polska, 100.000 marek polskich, 30.08.1923
307339
seria A, numeracja 6026122
IV

90 zł

szac. 80 zł

79 wyświetleń

4 zakończona
Polska, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939)
Polska, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939)
303391
seria A, numeracja 0259208
II+

90 zł

szac. 50 zł

125 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 50 złotych, 16.10.2006
Polska, 50 złotych, 16.10.2006
303385
Jan Paweł II, seria JP, numeracja 1514166
I

90 zł

szac. 80 zł

208 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 100 marek polskich, 23.08.1919
Polska, 100 marek polskich, 23.08.1919
300216
seria ID-T, numeracja 676765
I

85 zł

szac. 80 zł

155 wyświetleń

6 zakończona
Polska, 10 złotych, 15.05.1946
Polska, 10 złotych, 15.05.1946
305891
bez oznaczenia serii i numeracji
III+

85 zł

szac. 25 zł

99 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 1.000 złotych, 15.07.1947
Polska, 1.000 złotych, 15.07.1947
307260
seria B, numeracja 4967879
IV

85 zł

szac. 30 zł

87 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 1.000 złotych, 29.10.1965
Polska, 1.000 złotych, 29.10.1965
305265
seria C numeracja 0684096, perforowany napis WZÓR, tzw. w...
III

85 zł

szac. 100 zł

56 wyświetleń

2 zakończona
Austria, 1.000 koron, 2.01.1902 (1919)
Austria, 1.000 koron, 2.01.1902 (1919)
300561
seria 1940 / 44961
I

85 zł

szac. 70 zł

70 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 100 marek polskich, 23.08.1919
Polska, 100 marek polskich, 23.08.1919
300229
seria IH-F, numeracja 681492
I

80 zł

szac. 80 zł

114 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 1 grosz, 28.04.1924
Polska, 1 grosz, 28.04.1924
307252
seria CN, numeracja 0727877, nadruk na lewej części bankn...
IV

80 zł

szac. 30 zł

65 wyświetleń

3 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 8%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.