Zakończenie: 13-08-2020 20:00 ÷ 22:41
Polska, 100.000 marek polskich, 30.08.1923
307339
seria A, numeracja 6026122 | IV |
90 zł szac. 80 zł 79 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939)
303391
seria A, numeracja 0259208 | II+ |
90 zł szac. 50 zł 125 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 50 złotych, 16.10.2006
303385
Jan Paweł II, seria JP, numeracja 1514166 | I |
90 zł szac. 80 zł 208 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 100 marek polskich, 23.08.1919
300216
seria ID-T, numeracja 676765 | I |
85 zł szac. 80 zł 155 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 15.05.1946
305891
bez oznaczenia serii i numeracji | III+ |
85 zł szac. 25 zł 99 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 1.000 złotych, 15.07.1947
307260
seria B, numeracja 4967879 | IV |
85 zł szac. 30 zł 87 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 1.000 złotych, 29.10.1965
305265
seria C numeracja 0684096, perforowany napis WZÓR, tzw. w... | III |
85 zł szac. 100 zł 56 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Austria, 1.000 koron, 2.01.1902 (1919)
300561
seria 1940 / 44961 | I |
85 zł szac. 70 zł 70 wyświetleń |
3 | zakończona | |
300229
seria IH-F, numeracja 681492 | I |
80 zł szac. 80 zł 114 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 1 grosz, 28.04.1924
307252
seria CN, numeracja 0727877, nadruk na lewej części bankn... | IV |
80 zł szac. 30 zł 65 wyświetleń |
3 | zakończona |