Polska, szóstak, 1600

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szóstak, 1600

Polska, szóstak, 1600

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 21:04:00
307186
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szóstak, 1600, Malbork
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki rocznik
Literatura: Kop. 1248 (R2), Kopicki (ZIIIW) 909 (R2), Tyszkiewicz 6 mk

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 878

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 350 zł
4)  1 300 zł
5)  1 200 zł
6)  900 zł
7)  640 zł
8)  620 zł
9)  600 zł