Polska, medal - 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 22:39:40
305219
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal - 300. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, 1983, Warszawa, Aw: Popiersie Jana Sobieskiego, IOANNES III SOBIESKI - REX POLONIÆ, Rw: Scena bitwy pod Wiedniem, na tle Wiednia, 300 LAT ZWYCIĘSTWA POD WIEDNIEM - 1683 - 1983, na obrzeżu punca Ag 998, medal projektu Andrzeja Nowakowskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '998', 69.8 mm, 153.55 g, nakład 25 sztuk, w 1984 roku dobito kolejne 10 sztuk
Literatura: Paszkowycz 53/83, MMP 83/683

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 818

1)  1 750 zł
2)  1 700 zł
3)  1 350 zł
4)  1 200 zł
5)  860 zł
6)  540 zł
7)  470 zł
8)  260 zł