Śląsk, 3 krajcary, 1608

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, 3 krajcary, 1608

Śląsk, 3 krajcary, 1608

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 21:54:00
307190
Opis: Śląsk - księstwo cieszyńskie - Adam Wacław 1579-1594-1617, 3 krajcary, 1608, Cieszyn, duża głowa władcy, Orzeł bez przepaski, na rewersie bez obwódki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: F.u.S. 3001, E.-M. - nie notuje wariantu bez obwódki na rewersie

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 592

1)  1 400 zł
2)  1 350 zł
3)  370 zł
4)  360 zł
5)  310 zł
6)  240 zł
7)  210 zł
8)  200 zł
9)  195 zł
10)  185 zł