Polska, 1.000 złotych, 15.07.1947

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 20:32:00
307260
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 1.000 złotych, 15.07.1947, seria B, numeracja 4967879
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane, po konserwacji
Literatura: Lucow 1235 (R4), Miłczak 133a

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 88

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  36 zł
5)  18 zł