Zakończenie: 16-07-2020 20:00 ÷ 22:23
Polska, medal Jasna Góra, 1983
304814
Aw: Popiersie papieża w lewo, wokół herb papieski, kośció... | II- |
135 zł szac. 120 zł 168 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal Regina Poloniae, 1982
304815
Aw: Półpostać papieża z uniesionymi rękami, z prawej JAN ... | II+ |
140 zł szac. 120 zł 153 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę 100. rocznicy urodzin WIlhelma I, 1897
305175
Aw: Głowa Wilhelma I w prawo, niżej gałązka dębu, WILHELM... | III- |
160 zł szac. 150 zł 181 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal autorstwa Karla Goetza wykonany z okazji utworzenia Państwa Watykańskiego 11.02.1929, 1929
305176
Aw: Popiersie Piusa XI w lewo, na odcięciu sygnatura K•GO... | II |
170 zł szac. 100 zł 210 wyświetleń |
11 | zakończona | |
Polska, medali wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935
303952
Aw: Statek na morzu i napis w otoku M/S PIŁSUDSKI, Rw: Za... | II+ |
175 zł szac. 100 zł 217 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Watykan, medal na pamiątke pielgrzymki Pawła VI na Filipiny, 1970
305177
Popiersie papieża 1/3 w prawo, PAVLVS VI•PONTIFEX MAX•, R... | I- |
220 zł szac. 150 zł 140 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, jednostronny medal Benedykt XVI
305250
Popiersie Benedykta XVI w prawo, z prawej punca srebra i ... | I- |
220 zł szac. 160 zł 146 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal Maria Dąbrowska, 1986
305220
Aw: Głowa w prawo, obok 1889 / 1965,na dole Maria Dąbrows... | I/I- |
260 zł szac. 250 zł 172 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Włochy, medal, 1731
305172
autorstwa Antonia Francesca Selvi; Aw: Popiersie w prawo,... | II |
400 zł szac. 100 zł 671 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Słowacja, medal na pamiątkę 25. rocznicy oddziału towarzystwa numizmatycznego w Koszycach i 100. rocznicy wprowadzenia korony, 1992
305169
Aw: Sześć różnych monet o nominale korony ułożonych w okr... | I- |
420 zł szac. 350 zł 213 wyświetleń |
5 | zakończona |