Niemcy, medal autorstwa Karla Goetza wykonany z okazji utworzenia Państwa Watykańskiego 11.02.1929, 1929

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 22:12:40
305176
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, medal autorstwa Karla Goetza wykonany z okazji utworzenia Państwa Watykańskiego 11.02.1929, 1929, Aw: Popiersie Piusa XI w lewo, na odcięciu sygnatura K•GOETZ, PIVS • XI • - PONT • MAX •, Rw: Globus na którym siedzi św. Piotr trzymający klucze i tablicę z napisem PAX, A • D • XI • II • - MCMXXIX, na obrzeżu BAYER. HAUPTMÜNZAMT•FEINSILBER
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro lane (?), 59.9 mm, 48.55 g

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 208

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  160 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  150 zł
7)  110 zł
8)  80 zł
9)  70 zł
10)  65 zł
11)  60 zł