Niemcy, medal na pamiątkę 100. rocznicy urodzin WIlhelma I, 1897

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2020 22:12:00
305175
Opis: Niemcy - Wilhelm II 1888-1918, medal na pamiątkę 100. rocznicy urodzin WIlhelma I, 1897, Aw: Głowa Wilhelma I w prawo, niżej gałązka dębu, WILHELM I - DEUTSCHER KAISER, Rw: Germania stojaca na wprost, w koronie cesarskiej, trzymająca w wyciągniętej ręce wieniec laurowy, z lewej postać z tarczą herbową Rzeszy, w tle atrybuty przemysłu i handlu, z prawej 1797 / 1897, z lewej sygnatura K•S•F, ZUR 100 JÄHRIGEN GEBURTSTAGFEIER, na dole sygnatura MAYER & WILHELM
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: cyna, 74.9 mm, 169.44 g, zacięcia i uderzenia na obrzeżu
Literatura: Slg. Marienburg 7080 (w srebrze)

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 181

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  115 zł
4)  100 zł
5)  90 zł