Zakończenie: 02-07-2020 20:00 ÷ 22:32
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928
303732
Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AV... | II- |
115 zł szac. 50 zł 303 wyświetleń |
8 | zakończona | |
III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Walecznych 1920 (KOPIA???), po 1992
303660
Krzyż kawalerski, na ramionach NA - POLU - CHWAŁY - 1920,... | I/II |
125 zł szac. 50 zł 217 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938
303738
Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA... | II- |
125 zł szac. 75 zł 323 wyświetleń |
9 | zakończona | |
III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Oficerski Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej z miniaturą, od 1992
303680
Pięcioramienny krzyż w kątach którego pięć pęków promieni... | I- |
135 zł szac. 50 zł 459 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Krzyż Zasługi za Dzielność, po 1945
303718
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | II- |
135 zł szac. 60 zł 696 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Medal Wojska, od 1945
303736
Orzeł stojący na tasaku, na stronie odwrotnej dwa liście ... | I- |
135 zł szac. 100 zł 753 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Krzyż Walecznych 1944, 1946-1950
303664
Krzyż kawalerski, na ramionach NA - POLU - CHWAŁY - 1944,... | II |
145 zł szac. 60 zł 631 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Brązowy Krzyż Zasługi z Mieczami, ok. 1942-1944
303712
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | II |
145 zł szac. 75 zł 672 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Order Sztandaru Pracy I i II klasy z miniaturami, 1952-1991
303682
Pięcioramienny krzyż, w kątach promienie, w medalionie ro... | I-/II |
150 zł szac. 100 zł 134 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Krzyż Walecznych
305282
155 zł szac. 100 zł 212 wyświetleń |
6 | zakończona |