III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Oficerski Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej z miniaturą, od 1992
Zakończenie: 02-07-2020 22:20:20
303680
Opis: | III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Oficerski Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej z miniaturą, od 1992, Pięcioramienny krzyż w kątach którego pięć pęków promieni, na środku przymocowany Orzeł, przywieszka w kształcie tarczy z literami RP, z boków dwa pęki promieni, order dwuczęściowy, mocowany na wstążkę |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | tombak złocony, emalia, 47.9 x 53.4 mm, 41.77 g (krzyż), 3.03 g (wstążka z rozetą), 4.89 g (miniatura) |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 552