Polska, Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938
Zakończenie: 02-07-2020 22:31:20
303738
Opis: | Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938, Warszawa, Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA•DŁUGOLETNIĄ•SŁUŻBĘ, na stronie odwrotnej gałązka laurowa, na której XX, obok sygnatura mennicy, na obrzeżu nabity znak mennicy i Ag0.950, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, wykonane w Mennicy Państwowej |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 35.1 mm, 22.56 g |
Literatura: | Oberleitner cz. 3, str. 71 |
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 356