Polska, Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:31:20
303738
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938, Warszawa, Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA•DŁUGOLETNIĄ•SŁUŻBĘ, na stronie odwrotnej gałązka laurowa, na której XX, obok sygnatura mennicy, na obrzeżu nabity znak mennicy i Ag0.950, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, wykonane w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 35.1 mm, 22.56 g
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 71

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 321

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  65 zł
8)  60 zł
9)  48 zł