Zakończenie: 02-07-2020 20:00 ÷ 22:32
Polska, Srebrny Medal Zasłużonym na Polu Chwały z miniaturą, od 1944
303670
Na stronie głównej widoczny Order Virtuti Militari z Orłe... | II- |
115 zł szac. 100 zł 756 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, zestaw 6 odznaczeń i 3 miniatur
303726
w skład zestawu wchodzi: 2 x Medal za Warszawę z 2 miniat... | I/II |
115 zł szac. 60 zł 165 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928
303732
Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AV... | II- |
115 zł szac. 50 zł 297 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Brązowy Krzyż Zasługi, 1923-1939
303698
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | II |
110 zł szac. 60 zł 221 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, zestaw 3 odznaczeń
303728
w skład zestawu wchodzi: Złoty Krzyż Za Zasługi dla ZHP, ... | I/I- |
105 zł szac. 50 zł 162 wyświetleń |
6 | zakończona | |
III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Walecznych 1920 (KOPIA), 1994
303658
Krzyż kawalerski, na ramionach NA - POLU - CHWAŁY - 1920,... | I/I- |
90 zł szac. 75 zł 173 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Krzyż Walecznych 1943, 1995
303662
Krzyż kawalerski, na ramionach NA - POLU - CHWAŁY - 1943,... | I |
90 zł szac. 75 zł 177 wyświetleń |
6 | zakończona | |
III Rzeczpospolita Polska 1989-, Wielkopolski Krzyż Powstańczy, 1992-1999
303686
Krzyż, w medalionie biały orzeł piastowski na czerwonej t... | I/I- |
90 zł szac. 50 zł 240 wyświetleń |
6 | zakończona | |
III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Zasługi za Dzielność (odmiana fantazyjna), po 1990
303720
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | I |
90 zł szac. 50 zł 381 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, odznaka Oficerskiej Szkoły Kwatermistrzowskiej, 1947
305283
Tarcza z Orłem oraz z podobizną Orderu Krzyża Grunwaldu, ... | II- |
90 zł szac. 100 zł 533 wyświetleń |
3 | zakończona |