Zakończenie: 02-07-2020 20:00 ÷ 22:32
Polska, Brązowy Krzyż Zasługi z Mieczami, ok. 1942-1944
303712
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | II |
145 zł szac. 75 zł 686 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Krzyż Zasługi za Dzielność, po 1945
303718
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | II- |
135 zł szac. 60 zł 700 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Krzyż Niepodległości z Mieczami (KOPIA?), od 1930
303742
Krzyż grecki, na bocznych ramionach BOJOWNIKOM - NIEPODLE... | II |
85 zł szac. 60 zł 555 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Krzyż Walecznych 1944, 1946-1950
303664
Krzyż kawalerski, na ramionach NA - POLU - CHWAŁY - 1944,... | II |
145 zł szac. 60 zł 639 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Złoty Krzyż Zasługi, 1944-1952
303708
155 zł szac. 50 zł 1702 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928
303732
Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AV... | II- |
115 zł szac. 50 zł 305 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Krzyż Walecznych 1944 z miniaturą, ok. 1960-1980
303666
Krzyż kawalerski, na ramionach NA - POLU - CHWAŁY - 1944,... | II+ |
185 zł szac. 60 zł 317 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938
303738
Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA... | II- |
125 zł szac. 75 zł 323 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, Krzyż Walecznych 1920, 1922-1923
303654
Krzyż kawalerski, na ramionach NA - POLU - CHWAŁY - 1920,... | I- |
700 zł szac. 400 zł 894 wyświetleń |
10 | zakończona | |
III Rzeczpospolita Polska 1989-, Krzyż Czynu Bojowego Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, 1989-1999
303690
Krzyż maltański, na środku którego orzeł Sił Zbrojnych na... | II/II- |
200 zł szac. 60 zł 1123 wyświetleń |
11 | zakończona |