Polska, Krzyż Niepodległości z Mieczami (KOPIA?), od 1930
Zakończenie: 02-07-2020 22:32:00
303742
Opis: | Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Krzyż Niepodległości z Mieczami (KOPIA?), od 1930, Krzyż grecki, na bocznych ramionach BOJOWNIKOM - NIEPODLEGŁOŚCI, na środku stylizowany Orzeł, przywieszka z mieczami, krzyż jednoczęściowy, mocowany na wstążkę, naprawdopodobniej powojenna kopia wykonana w zakładzie Władysława Miecznika w Warszawie |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak złocony, emalia, 40.8 x 47.4 mm, 20.50 g |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 637