Zakończenie: 25-06-2020 20:00 ÷ 22:16
Szwajcaria, zestaw 5 monet
304404
10 rappenów 1871 B i 1876 B oraz 2 x 20 rappenów 1850 (BB... | II/III |
165 zł szac. 60 zł 83 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Szwajcaria, zestaw 8 x 2 rappeny, 1851, 1898, 1900, 1907, 1912, 1918, 2 x
304402
| II/III |
125 zł szac. 60 zł 89 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Szwajcaria, lot 10 x rappen, 2 X 1851, 1872, 1875, 1876, 1878, 1891,
304401
| II-/III |
320 zł szac. 100 zł 95 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
304331
900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rę... | I- |
135 zł szac. 100 zł 156 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, solidus, 355-361
304540
Aw: Popiersie cesarza na wprost z włócznią i tarczą, FL I... | II |
5 000 zł szac. 5 000 zł 577 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 114-117
304507
Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP CAES NER TRAIANO OPTIMO AV... | IV |
55 zł szac. 50 zł 153 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar pośmiertny, po 141 roku
304596
Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, DIVA FAVSTINA, Rw: Prov... | III- |
95 zł szac. 70 zł 131 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Anglia, denar typu short cross, XII/XIII w.
304502
Aw: Głowa w koronie na wprost, \ENRIC...EX, Rw: Dwunitkow... | III/IV |
105 zł szac. 75 zł 208 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, obol, 1546
304347
Aw: Monogram SA w obwódce; Rw: Herb Kolumny (rodu Jagiell... | III |
800 zł szac. 1 200 zł 678 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 1/2 öre, 1593
304144
| IV |
210 zł szac. 150 zł 144 wyświetleń |
5 | zakończona |