Węgry, 5 pengö, 1938 BP

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Węgry, 5 pengö, 1938 BP

Węgry, 5 pengö, 1938 BP

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 22:08:20
304331
Opis: Węgry - Miklos Horthy - regent 1920-1944, 5 pengö, 1938 BP, Budapeszt, 900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rękawie
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '640', leciutko przetarte
Literatura: Huszár 2260, KM. 516

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 155

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  90 zł
5)  70 zł
6)  65 zł