Węgry, 5 pengö, 1938 BP
Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Węgry, 5 pengö, 1938 BP
Cena wylicytowana: 135 zł
304331
Opis: |
Węgry - Miklos Horthy - regent 1920-1944, 5 pengö, 1938 BP, Budapeszt, 900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rękawie |
Stan zachowania: |
I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
srebro próby '640', leciutko przetarte |
Huszár 2260, KM. 516 |
Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 155
1) 135 zł
2) 130 zł
3) 120 zł
4) 90 zł
5) 70 zł
6) 65 zł
min |