Polska, plakieta Dzień Legjonów, 1934

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 22:14:20
304607
Opis: Polska - XX w., plakieta Dzień Legjonów, 1934, wydana przez Związek Legionistów Polskich w Łodzi, Aw: Orzełek legionowy i tablica z autem, motocyklem i samlotem, napis z prawej strony - DZIEŃ LEGJONÓW" ZW. LEG. POL. W ŁODZI. 21.V.1934
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 60.1 x 75.9 mm, mosiądz pobielany, dwa otwory do mocowania, ładnie zachowana plakieta

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 592

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  520 zł
4)  280 zł
5)  260 zł
6)  250 zł
7)  240 zł