Polska, 1/2 öre, 1593

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 1/2 öre, 1593

Polska, 1/2 öre, 1593

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 20:47:40
304144
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety bite dla Szwecji, 1/2 öre, 1593, Sztokholm
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: wyraźne wyszczerbienie krążka, patyna, bardzo rzadki
Literatura: SM 19

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 142

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  160 zł
4)  150 zł
5)  100 zł