Anglia, denar typu short cross, XII/XIII w.

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 20:43:00
304502
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.7 mm, 1.41 g

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 205

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  55 zł
5)  48 zł