Cesarstwo Rzymskie, denar pośmiertny, po 141 roku

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 20:42:20
304596
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Faustyna I 138-141 (żona Antonina Piusa), denar pośmiertny, po 141 roku, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, DIVA FAVSTINA, Rw: Providentia stojąca z welonem na głowie, w ręku trzyma glob, AETERNITAS
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 3.08 g, patyna
Literatura: RIC 351

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 130

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  48 zł
5)  44 zł