Zakończenie: 18-06-2020 20:00 ÷ 22:20
Polska, medal - za zasługi w rozwoju współpracy kulturalnej PRL i ZSRR, 1974
303980
projektu Edwarda Gorola; Aw: Taśma ffilmowa, na której zw... | I/I- |
360 zł szac. 400 zł 146 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal z okazji 400 rocznicy utworzenia mennicy w Bydgoszczy, 1994
303976
projektant S. Wątróbska-Frindt, Aw: Popiersie króla w pra... | I |
520 zł szac. 500 zł 121 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal św. Jerzy
303148
Aw: Święty Jerzy na koniu przebijający włócznią smoka, Rw... | I |
75 zł szac. 100 zł 71 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal Św. Krzysztof
303154
Aw: Półpostać świętego Krzysztofa, nad nim dziecie, napis... | I |
95 zł szac. 100 zł 71 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal (późniejsza kopia), 1850 - oryginał
303922
autorstwa C. Radnitzkiego, wybity dla upamiętnienia Jędrz... | II |
175 zł szac. 100 zł 190 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal wybity dla uczczenia pamięci Tadeusza Reytana oraz na sejm berliński dla członków Koła Polskiego - KOPIA GALWANICZ, 1860
303924
Aw: Popiersie Reytana w prawo z głową zwróconą na wprost,... | II/II- |
70 zł szac. 100 zł 139 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal na 100. rocznicę Powstania Kościuszkowskiego - późniejszy odlew
303931
Aw: Popiersie Kościuszki w czamarze w prawo, na dole sygn... | III+ |
85 zł szac. 75 zł 124 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal - Wystawa we Lwowie 1894
303930
autorstwa Antoniego Popiela oraz Aleksandra Schindlera, w... | II/III |
130 zł szac. 200 zł 115 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal św. Franciszek z Asyżu
303150
Aw: Półpostać świętego zwrócona w lewo i napisy ŚW FRANCI... | I |
90 zł szac. 100 zł 84 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal, 1824
303923
autorstwa C. Baerendta poświęcony Adamowi Kazimierzowu Cz... | II/II- |
270 zł szac. 400 zł 155 wyświetleń |
2 | zakończona |