Polska, półzłotek (2 grosze), 1767 FS

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 20:30:20
304056
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, półzłotek (2 grosze), 1767 FS, Warszawa, tarcza herbowa zwężona u dołu
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękna moneta w pudełku NGC 3998394-004 z oceną MS 62, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 16.b, Plage 245

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1632

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  1 100 zł
4)  640 zł
5)  620 zł
6)  600 zł
7)  520 zł
8)  430 zł
9)  410 zł
10)  390 zł
11)  270 zł
12)  230 zł
13)  220 zł
14)  200 zł
15)  195 zł
16)  190 zł
17)  185 zł
18)  180 zł