Polska, Krzyż Złoty Orderu Virtuti Militari z miniaturką, po 1970

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 22:02:40
303641
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Krzyż Złoty Orderu Virtuti Militari z miniaturką, po 1970, Warszawa, Krzyż kawalerski, na ramionach VIR-TUTI MILI / TARI, ramiona w czarnej emaliowanej obwódce, na środku krzyża obręcz z liści wawrzynu, wewnątrz której emaliowany na biało Orzeł, na stronie odwrotnej w medalionie obręcz z liści wawrzynu, wewnątrz której napis HONOR / I / OJCZYZNA / 1792, krzyż jednoczęściowy, mocowany na wstążkę, niebieska wstążka z dwoma czarnymi pasami
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak ? złocony, 39.6 x 43.8 mm, 24.34 g (krzyż), 1.73 g (wstążka), 2.07 g (miniatura), piękny zestaw
Literatura: Stela IV.3.4.B. (RR)

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1461

1)  2 200 zł
2)  2 100 zł
3)  1 300 zł
4)  450 zł
5)  260 zł
6)  250 zł