Polska, medal, 1824
Zakończenie: 18-06-2020 21:38:40
Polska, medal, 1824
303923
Opis: | Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, medal, 1824, autorstwa C. Baerendta poświęcony Adamowi Kazimierzowu Czartoryskiemu; Aw: Głowa w lewo, na odcięciu sygnatura C. BÆREND; Rw: Napis w 9 wierszach ADAMO PRINCIPI CZARTORYSKI SCHOLAE MILITARIS EO DUCE AB Ano MDCCLXV AD Aum MDCCXCIV FLORENTISSIMAE ALUMNI SUPERSTITES i data MDCCCXXIV |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 50.2 mm, 53.32 g |
Literatura: | H-Cz. 3875 (R) |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 155