Polska, medal, 1824

Polska, medal, 1824

Polska, medal, 1824

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 21:38:40
303923
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, medal, 1824, autorstwa C. Baerendta poświęcony Adamowi Kazimierzowu Czartoryskiemu; Aw: Głowa w lewo, na odcięciu sygnatura C. BÆREND; Rw: Napis w 9 wierszach ADAMO PRINCIPI CZARTORYSKI SCHOLAE MILITARIS EO DUCE AB Ano MDCCLXV AD Aum MDCCXCIV FLORENTISSIMAE ALUMNI SUPERSTITES i data MDCCCXXIV
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 50.2 mm, 53.32 g
Literatura: H-Cz. 3875 (R)

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 155

1)  270 zł
2)  260 zł