Polska, medal na 100. rocznicę Powstania Kościuszkowskiego - późniejszy odlew

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 21:41:00
303931
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, medal na 100. rocznicę Powstania Kościuszkowskiego - późniejszy odlew, Aw: Popiersie Kościuszki w czamarze w prawo, na dole sygnatura Ryt. J.Zgrzyt, z boków WARSZAWA - 1894r., w otoku W Setną Rocznicę - Powstania Kościuszki, Rw: Dąb, na pniu tarcza z Orłem, z lewej stojący kosynier, z prawej szabelnik w warsztacie, za kosynierem Zamek na Wawelu i kopiec Kościuszki nad którym wstaje słońce, za szabelnikiem Plac Zamkowy w Warszawie, na dole sygnatura Rys, S.Żar.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 45.4 mm, 52.00 g
Literatura: Chomyn 628 - ale bity

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 124

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  48 zł