Polska, medal - za zasługi w rozwoju współpracy kulturalnej PRL i ZSRR, 1974
Zakończenie: 18-06-2020 21:53:20
303980
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal - za zasługi w rozwoju współpracy kulturalnej PRL i ZSRR, 1974, projektu Edwarda Gorola; Aw: Taśma ffilmowa, na której zwrócone ku sobie popiersia, z lewej ADAM MICKIEWICZ, z prawej ALEKSANDER PUSZKIN, powyżej maska grecka, poniżej lira, Rw: Na fakturowanym tle TPPR, powyżej sztandary Polski i ZSRR, w otoku ZA ZASŁUGI W ROZWOJU WSPÓŁPRACY KULTURALNEJ PRL I ZSRR, poniżej WIESŁAWOWI GARBOLIŃSKIEMU 1974 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro oksydowane, 69.3 mm, 194.62 g, nakład 100 sztuk, uszkodzenia krawędzi rewersu |
Literatura: | Paszkowycz 5/74, MMP 74/9 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 155