Zakończenie: 02-04-2020 20:00 ÷ 22:25
Zakon Krzyżacki, szeląg, 1414-1416
192101
Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, ✶ MAGST (trójliść) MIChAEL ... | III+ |
130 zł szac. 100 zł 133 wyświetleń |
6 | zakończona | |
192103
Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, ✶ MAGST (trójliść) MIChAEL ... | III/III+ |
130 zł szac. 90 zł 125 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, grosz, 1611
198383
końcówki legend LITVA / LITV | III |
130 zł szac. 100 zł 275 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Śląsk, 3 krajcary, 1669 SHS
198885
bez szarf pod koroną, końcówka napisu SIL na rewersie | II+ |
130 zł szac. 80 zł 199 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal 200 lat Konstytucji, 1991
199090
Aw: Na tle loga Stronnictwa Demokratycznego orzeł w koron... | I |
130 zł szac. 100 zł 251 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, plakieta - V Walny Zjazd PTN, 2001
198976
Aw: Tarcza herbowa pod koroną i dwa herby, poniżej napis:... | I |
130 zł szac. 110 zł 340 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, sygnet patriotyczny - z Orłem Polski, (1931-1963)
198927
Orzeł na tle plastikowego wypełnienia, boki sygnetu zdobione | III+ |
130 zł szac. 100 zł 885 wyświetleń |
7 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polo..
91966
Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles... | I |
125 zł szac. 200 zł 140 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, dupondius, 168-169
198058
Głowa Marka Aureliusza w koronie radialnej w prawo, M ANT... | III- |
125 zł szac. 125 zł 134 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, brakteat, II poł. XIII w.
198458
Długowłosa postać, w zbroi, stojąca na wprost, w każdej r... | III |
125 zł szac. 200 zł 164 wyświetleń |
2 | zakończona |