Polska, medal 200 lat Konstytucji, 1991

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 22:22:00
199090
Opis: Polska - III RP po 1989, medal 200 lat Konstytucji, 1991, Mennica Warszawska, Aw: Na tle loga Stronnictwa Demokratycznego orzeł w koronie, napisy: 3 MAJA 1791 200 LAT KONSTYTUCJI, Rw: Plac Zamkowy, napis: 1937 KLUBY DEMOKRATYCZNE 1939 STRONNICTWO DEMOKRATYCZNE, u dołu litery CKSD
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "925" 40 mm, 43.30 g, na obrzeżu punca "925" i znak mennicy warszawskiej

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 212

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  85 zł
4)  75 zł