Niemcy, brakteat, II poł. XIII w.
Zakończenie: 02-04-2020 20:35:20
198458
Opis: | Niemcy, brakteat, II poł. XIII w., Długowłosa postać, w zbroi, stojąca na wprost, w każdej ręce trzyma proporzec płachtą skierowany do wału, na obu drzewcach osadzone trójliście |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 20.1 mm, 0.66 g, pęknięcie, lekko gięty |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 164