Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 10-02-2020 18:00
Zakończenie: 20-02-2020 20:00 ÷ 22:46
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Czechosłowacja, medal, 1932
Czechosłowacja, medal, 1932
195781
Aw: Głowa w lewo, DR MIROSLAV TYRŠ - 1832-1884, Rw: ČESKO...
III

125 zł

szac. 100 zł

82 wyświetleń

3 zakończona
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal na pamiątkę lądowania na Księżycu, 1969
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal na pamiątkę lądowania na Księżycu, 1969
195490
Aw: Astronauta schodzący na powierzchnię księżyca, z praw...
I

100 zł

szac. 100 zł

106 wyświetleń

4 zakończona
Polska, kopia medalu Władysław IV
Polska, kopia medalu Władysław IV
195504
Aw: Popiersie władcy w lewo, w zbroi i kapeluszu, niżej s...
III

105 zł

szac. 100 zł

81 wyświetleń

2 zakończona
Polska, Józef Poniatowski - kopia wykonana w XIX w. w Hucie w Białogonie
Polska, Józef Poniatowski - kopia wykonana w XIX w. w Hucie w Białogonie
196097
medal autorstwa Franciszka Caunoisa, Aw: Popiersie w praw...
III

65 zł

szac. 80 zł

65 wyświetleń

3 zakończona
Polska, medal z okazji XV-lecia odzyskania dostępu do morza, 1935
Polska, medal z okazji XV-lecia odzyskania dostępu do morza, 1935
195507
Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Pos...
II+

60 zł

szac. 50 zł

112 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal Sanatorium Młodzieży w Zakopanem, 1929
Polska, medal Sanatorium Młodzieży w Zakopanem, 1929
195506
Aw: Fasada sanatorium, ODRODZENIE, w odcinku SANATORIUM M...
I

180 zł

szac. 300 zł

56 wyświetleń

1 zakończona
Polska, medal, 1935
Polska, medal, 1935
195778
Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Pos...
III+

55 zł

szac. 50 zł

58 wyświetleń

3 zakończona
Polska, odznaka adwokata, 1924-1929
Polska, odznaka adwokata, 1924-1929
196327
Na amarantowym tle biały Orzeł w wieńcu z liści dębowych ...
II/II-

900 zł

szac. 800 zł

290 wyświetleń

6 zakończona
Polska, Srebrny Krzyż Zasługi, 1944-1952
Polska, Srebrny Krzyż Zasługi, 1944-1952
196328
w medalionie RP
II

95 zł

szac. 60 zł

176 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal Józef Haller, 1919
Polska, medal Józef Haller, 1919
195502
Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / ...
I

165 zł

szac. 250 zł

98 wyświetleń

3 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 8%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.