Polska, Józef Poniatowski - kopia wykonana w XIX w. w Hucie w Białogonie
Zakończenie: 20-02-2020 22:34:40
196097
Opis: | Polska - XIX wiek, Józef Poniatowski - kopia wykonana w XIX w. w Hucie w Białogonie, medal autorstwa Franciszka Caunoisa, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło JOZEF XIĄZE PONIATOWSKI, Rw: Płacząca kobieta stojąca przy urnie księcia, wokoło napis ZYL DLA OYCZYZNY UMARL DLA SLAWY... |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | żeliwo lane, 39.8 mm, 33.45 g |
Literatura: | H-Cz. 3988 - oryginał |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 133