Polska, medal Józef Haller, 1919
Zakończenie: 20-02-2020 22:36:40
195502
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal Józef Haller, 1919, Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / Paryż 1919, w otoku JENERAŁ JÓZEF HALLER, Rw: Szereg żołnierzy w lewo, z proporcem, w tle samolot, niżej w trzech wierszach: WOJSKO POLSKIE WE FRANCYJ MCMCVII— MCMXIX, na rancie nieczytelna punca i BRONZE, medal projektu Antoniego Madeyskiego |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz, 47 mm, 48.75 g |
Literatura: | Strzałkowski 457 (RR) |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 179