Polska, medal Józef Haller, 1919

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 22:36:40
195502
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal Józef Haller, 1919, Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / Paryż 1919, w otoku JENERAŁ JÓZEF HALLER, Rw: Szereg żołnierzy w lewo, z proporcem, w tle samolot, niżej w trzech wierszach: WOJSKO POLSKIE WE FRANCYJ MCMCVII— MCMXIX, na rancie nieczytelna punca i BRONZE, medal projektu Antoniego Madeyskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 47 mm, 48.75 g
Literatura: Strzałkowski 457 (RR)

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 170

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł