Polska, medal, 1935

Polska, medal, 1935

Polska, medal, 1935

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 22:35:40
195778
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal, 1935, Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Postać Anioła z mieczem i tarczą, napis w otoku LIGA MORSKA I KOLONJALNA, na obrzeżu wybita punca srebra i znak mennicy, medal wybity z okazji XV-lecia odzyskania dostępu do morza, niesygnowany, projektu T. Breyer'a
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 34.0 mm, 13.39 g
Literatura: Strzałkowski 763

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 113

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  32 zł