Polska, medal, 1935
Zakończenie: 20-02-2020 22:35:40
Polska, medal, 1935
195778
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal, 1935, Aw: Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI", Rw: Postać Anioła z mieczem i tarczą, napis w otoku LIGA MORSKA I KOLONJALNA, na obrzeżu wybita punca srebra i znak mennicy, medal wybity z okazji XV-lecia odzyskania dostępu do morza, niesygnowany, projektu T. Breyer'a |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 34.0 mm, 13.39 g |
Literatura: | Strzałkowski 763 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 126