Polska, kopia medalu Władysław IV

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 22:34:20
195504
Opis: Polska - XIX wiek, kopia medalu Władysław IV, Aw: Popiersie władcy w lewo, w zbroi i kapeluszu, niżej sygnatura I.I.REICHEL.F., VLADISLAUS IV., Rw: Napis w 14 wersach, XIX wieczna kopia medalu z XVIII wiecznego ''Pocztu królów polskich'' wykonany w hucie w Białogonie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: żeliwo, 44.7 mm, 34.80 g

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 157

1)  105 zł
2)  100 zł