Polska, odznaka adwokata, 1924-1929
Zakończenie: 20-02-2020 22:36:00
196327
Opis: | Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka adwokata, 1924-1929, Na amarantowym tle biały Orzeł w wieńcu z liści dębowych i laurowych, w dolnej części wstęga, na której PRAWO - OJCZYZNA - HONOR, odznaka czteroczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana, z materiałową podkladką |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, brąz, emalia, 51 x 54.5 mm, 42.73 g, wykruszenia i spękania emalii |
Literatura: | Sawicki, s. 179 |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 534