Polska, odznaka adwokata, 1924-1929

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 20-02-2020 22:36:00
196327
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka adwokata, 1924-1929, Na amarantowym tle biały Orzeł w wieńcu z liści dębowych i laurowych, w dolnej części wstęga, na której PRAWO - OJCZYZNA - HONOR, odznaka czteroczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana, z materiałową podkladką
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, brąz, emalia, 51 x 54.5 mm, 42.73 g, wykruszenia i spękania emalii
Literatura: Sawicki, s. 179

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 486

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  860 zł
4)  780 zł
5)  760 zł
6)  700 zł