Zakończenie: 30-01-2020 20:00 ÷ 22:29
Niemcy, zestaw 2 x 2 marki, 1904 A, 1907 A
193267
| III/III+ |
85 zł szac. 80 zł 317 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, 500 marek, 1923 A
194391
| I/I- |
28 zł szac. 10 zł 447 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, 200 marek, 1923 A
194390
| I |
22 zł szac. 10 zł 143 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1921 (А•Г)
194449
| II/II+ |
190 zł szac. 250 zł 135 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Ludwik VIII Lew, 1837
194798
w: Popiersie władcy w lewo, z prawej sygnatura CAQUÉ / 18... | II- |
160 zł szac. 150 zł 307 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niderlandy, medal na pamiątkę wizyty delegacji japońskiej w Niderlandach, 1862
194803
Aw: Herb Niderlandów i rodu Togukawa, u góry 1609, na dol... | II+ |
195 zł szac. 150 zł 268 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, medal wybity na 100. rocznicę założenia Loży Wolnomularskiej "Trzech Globów", 1840
194800
Aw: Popiersie króla w lewo, niżej sygnatura, FRIDERICVS ... | III+ |
135 zł szac. 150 zł 274 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Wielka Brytania, medal na pamiątkę unii Irlandii z Wielką Brytanią, 1801
194644
Aw: Popiersie w prawo, w wieńcu laurowym na głowie, niżej... | II/III |
105 zł szac. 120 zł 240 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Włochy, medalik religijny z uszkiem, XVIII w.
194645
Aw: Popiersie Jezusa w prawo, QVI • SEQVITVR • ME • NON •... | III/IV |
90 zł szac. 80 zł 273 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 50 marek polskich, 09.12.1916
194151
"jenerał", seria A, numeracja 3676930 | V |
95 zł szac. 40 zł 290 wyświetleń |
5 | zakończona |