Zakończenie: 05-12-2019 20:00 ÷ 22:30
Francja, żeton pamiątkowy, 1785
185552
Aw: Popiersie króla w lewo, LUDOV XVI REX CHRISTIANISS, R... | I- |
100 zł szac. 125 zł 179 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Europa, medalik religijny, XVII/XVIII w.
191368
Aw: Anoły trzymające domek loretański na którym Matka Bos... | III/IV |
80 zł szac. 50 zł 458 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Ludwik VII, 1838
191364
Aw: Popiersie władcy w prawo, na odcięciu ramienia CAQUÉ ... | II+ |
185 zł szac. 150 zł 127 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Childeryk I, 1840
191363
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej CAQUÉ 1840., wokół CH... | II+ |
220 zł szac. 150 zł 138 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Childebert I, 1840
191365
Aw: Popiersie władcy w prawo, z boków CAQUÉ - 1840., wokó... | II |
210 zł szac. 150 zł 190 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, 1929
191369
Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, wyżej Orz... | II+ |
42 zł szac. 50 zł 495 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, odbudowa Mennicy Państwowej w Warszawie, 1946
191218
Aw: Prasa mennicza, wokół cztery monety i daty 1338, 1578... | II |
210 zł szac. 150 zł 563 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal upamiętniający reformę monetarną w 1766 roku (KOPIA), 1966
191249
Aw: Siedząca Minerwa z portretem króla, oparta o prasę me... | I/I- |
310 zł szac. 150 zł 876 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal pamięci Polaków ofiar stalinowskich represji, 1988
191665
Aw: Kontur przedwojennej Polski na którym Orzeł, z prawej... | I |
44 zł szac. 60 zł 379 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Austria, medal pamiątkowy, 1915
191250
Aw: Głowa Franciszka Józefa w lewo, niżej sygnatura A.HAR... | II |
80 zł szac. 100 zł 243 wyświetleń |
5 | zakończona |