Zakończenie: 05-12-2019 20:00 ÷ 22:30
Francja, żeton pamiątkowy, 1785
185552
Aw: Popiersie króla w lewo, LUDOV XVI REX CHRISTIANISS, R... | I- |
100 zł szac. 125 zł 179 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy
191199
Aw: Popiersie w prawo, niżej sygnatura OUDINÉ, OLIVIER DE... | III/IV |
95 zł szac. 120 zł 105 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę oblężenia Longwy, 1914
191214
Aw: Popiersie księcia w mundurze i czapie z czaszką, na d... | III |
95 zł szac. 100 zł 251 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, żeton, 1776
185551
sygnowany P DROZ, Aw: Popiersie króla w lewo, LUDOV XVI R... | III+ |
90 zł szac. 125 zł 221 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, żeton patriotyczny, 1741
185548
sygnowany fm, Aw: Głowa Ludwika XV w prawo, LUD XV REX C... | III+/III |
85 zł szac. 125 zł 225 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal pamięci Polaków ofiar stalinowskich represji, 1988
191666
Aw: Kontur przedwojennej Polski na którym Orzeł, z prawej... | I |
85 zł szac. 60 zł 250 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Austria, medal pamiątkowy, 1915
191250
Aw: Głowa Franciszka Józefa w lewo, niżej sygnatura A.HAR... | II |
80 zł szac. 100 zł 243 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Europa, medalik religijny, XVII/XVIII w.
191368
Aw: Anoły trzymające domek loretański na którym Matka Bos... | III/IV |
80 zł szac. 50 zł 457 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, żeton, 1702
185544
Aw: Głowa Ludwika XIV w prawo, LUDOVICUS MAGNUS REX; Rw: ... | III/III+ |
75 zł szac. 125 zł 294 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, żeton, 1709
185545
monogram T B, Aw: Głowa Ludwika XIV w prawo, LUDOVICUS MA... | III |
75 zł szac. 125 zł 273 wyświetleń |
1 | zakończona |