Polska, medal z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, 1929

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2019 22:24:40
191369
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, 1929, Warszawa, Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, wyżej Orzeł państwowy, w otoku POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA - POZNAŃ 1929 ROKU, Rw: Mapa Polski z naniesionymi miastami i siecią rzek, w otoku W DZIESIĄTĄ ROCZNICĘ ODRODZENIA POLSKI 1918-1928, niesygnowany medal projektu S.R.Koźbielewskiego
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 27.2 mm, 9.84 g, patyna
Literatura: Strzałkowski 630

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 495

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  32 zł
4)  30 zł