Zakończenie: 05-12-2019 20:00 ÷ 22:30
Niemcy, medal na pamiątkę przelotu nad Atlantykiem, 1928
191236
Aw: Samolot, pod którym napisane BREMEN, niżej morze, EUR... | III |
65 zł szac. 100 zł 143 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy, 1889-1918
191198
Aw: Głowa Wilhelma II w prawo, niżej sygnatura E. WEIGAND... | III- |
70 zł szac. 90 zł 257 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, żeton, 1702
185544
Aw: Głowa Ludwika XIV w prawo, LUDOVICUS MAGNUS REX; Rw: ... | III/III+ |
75 zł szac. 125 zł 296 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, żeton, 1709
185545
monogram T B, Aw: Głowa Ludwika XIV w prawo, LUDOVICUS MA... | III |
75 zł szac. 125 zł 273 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Austria, medal pamiątkowy, 1915
191250
Aw: Głowa Franciszka Józefa w lewo, niżej sygnatura A.HAR... | II |
80 zł szac. 100 zł 245 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Europa, medalik religijny, XVII/XVIII w.
191368
Aw: Anoły trzymające domek loretański na którym Matka Bos... | III/IV |
80 zł szac. 50 zł 462 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, żeton patriotyczny, 1741
185548
sygnowany fm, Aw: Głowa Ludwika XV w prawo, LUD XV REX C... | III+/III |
85 zł szac. 125 zł 225 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal pamięci Polaków ofiar stalinowskich represji, 1988
191666
Aw: Kontur przedwojennej Polski na którym Orzeł, z prawej... | I |
85 zł szac. 60 zł 253 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, żeton, 1776
185551
sygnowany P DROZ, Aw: Popiersie króla w lewo, LUDOV XVI R... | III+ |
90 zł szac. 125 zł 222 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy
191199
Aw: Popiersie w prawo, niżej sygnatura OUDINÉ, OLIVIER DE... | III/IV |
95 zł szac. 120 zł 105 wyświetleń |
2 | zakończona |