Zakończenie: 21-11-2019 20:00 ÷ 21:59
Francja, medal z serii władcy Francji - Karol Otyły, 1839
190253
Aw: Popiersie władcy w prawo, z boków 1839. - CAQUÉ•F•, w... | II+ |
250 zł szac. 200 zł 341 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Dagobert II, 1840
190252
Aw: Popiersie władcy w prawo, na odcięciu ramienia 1840, ... | I- |
240 zł szac. 200 zł 229 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy pokazów rolniczych, 1868
190257
Aw: Głowa Napoleona w lewo, niżej sygnatura OUDINÉ, NAPOL... | III+ |
210 zł szac. 200 zł 214 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Włochy, medal religijny, 1948
190262
Aw: Józef Kalasancjusz uczący dzieci, + S.JOSEPHVS•CALASA... | I- |
60 zł szac. 40 zł 194 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal pośmiertny, 1888
190267
Aw: Głowa Wilhelma w prawo, 18.10.1831 - 15.6.1888, Rw: G... | II- |
110 zł szac. 100 zł 268 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, medalik religijny z uszkiem, XIX w.
190266
Aw: Postać Maryi na wprost, z promieniami wychodzącymi z ... | II |
40 zł szac. 40 zł 192 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Francja, medal na pamiątkę wizyty Karola X w Amiens, 1827
190259
Aw: Głowa włady w lewo, niżej sygnatura GAYRARD.F., CAROL... | II+ |
75 zł szac. 60 zł 276 wyświetleń |
7 | zakończona |