Francja, medal nagrodowy pokazów rolniczych, 1868

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:47:20
190257
Opis: Francja - Napoleon III 1852-1870, medal nagrodowy pokazów rolniczych, 1868, Aw: Głowa Napoleona w lewo, niżej sygnatura OUDINÉ, NAPOLEON III - EMPEREUR, Rw: Wieniec z płodów rolnych i narzędzi, Henri FERRAUD / D'ARBOUANS / BONNE TENUE / DE / FERME, w otoku COMICE AGRICOLE DE MONTBELIARD - CONCOURS de 1868, na obrzeżu punca srebra i ARGENT
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 50.8 mm, 65.27 g, niewielkie uderzenie przy krawędzi i zacięcie krawędzi

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 212

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  180 zł
4)  125 zł
5)  120 zł