Polska, medal Niepodległość Polski, 1985

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 21-11-2019 21:55:20
207069
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal Niepodległość Polski, 1985, Aw: Popiersie Józefa Piłsudskiego na wprost, wokoło napis JÓZEF PIŁSUDSKI NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI 11 LISTOPADA 1918, Rw: Orzeł w koronie, na skrzydałach znaki formacji z okresu I wojny światowej, u dołu napis PTAiN WARSZAWA 1984, projektu Stanisławy Wątróbskiej
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925' (punca na obrzeżu), 69.8 mm, 143.71 g, nakład jedyne 20 sztuk
Literatura: Paszkowycz 110/85, Medale Mennicy 363

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1507

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  540 zł
4)  500 zł
5)  480 zł
6)  450 zł
7)  350 zł
8)  320 zł
9)  300 zł
10)  280 zł
11)  270 zł
12)  250 zł